Киевская Армянская Община 2009-2012

Форум національних спільнот України

КИЇВ. 25 листопада 2016 року в Київському міському будинку учителя відбулася Міжнародна конференція "Будуймо нову європейську країну разом" за участю представників Кабінету Міністрів і Верховної Ради України, Київської мерії, керівників громадських організацій етнічних товариств, діячів культури і мистецтв, фахівців і вчених з питань міжнаціональних відносин. Ініціаторами конференції виступили: Рада національних спільнот України, Конгрес Ромен України, Асамблея національностей України та МБВ “Сприяння культурному розвитку” за підтримки Міністерства культури України.

Темами конференції були: питання європейської інтеграції України, захист прав людини і представників національних товариств, обговорення проблематики міграційних процесів та адаптації етнічних спільнот в системі державного самоврядування (міжнародний досвід), національна стратегія з прав людини у контексті реалізації державної політики України в сучасних умовах та проблематика вимушених переселенців і мешканців окуповиних територій Донбасу і Криму. виконання Рамкової конвенції про захист національних меншин та Європейської хартії регіональних мов або мов меншин.


У межах конференції пройшли презентації країн-учасників заходу (книги, брошури, газети). Після робочої частини заходу відбулася концертна програма «Мистецька палітра етнічних спільнот України» за участю художніх колективів і солістів етнічних спільнот, худ.керівник — заслужена артистка України Інеш Кдирова.


Впевнені, що конференція національних спільнот надасть суттєвого імпульсу в реалізації етнонаціональної політики України.

Фотографії Самвела Азізяна

джерело: www.kievao.com.ua

КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ВІРМЕНОЗНАВСТВА

 

 

 
Ближайшие мероприятия общины: